زنده یاد مجتبی قناعت شعار – ماسوله ۱۳۹۱،۱۰،۱۴

3 ژانویه 2013بدون دیدگاه

a44nsxji31c6twbmhywp

 

شش شبانه روز از مفقود شدن کوهنورد جوان زنده یاد مجتبی قناعت شعار بر اثر حادثه بهمن کوه لاسه سر ماسوله گذشته بود که از کوهنوردان استان گیلان برای جستجوی همنورد مفقود شده فراخوان داده شد.

در صبح زود پنجشنبه ۹۱/۱۰/۱۴ از تالش با تیمی ۹ نفر جهت امداد به سمت شهر ماسوله حرکت کردیم .

در ماسوله به تعداد ۱۱۰ نفر فقط کوهنورد (بدون وجود نیروهای امدادگر هلال احمر و آتش نشانی) گرد هم آمده و ساعت ۰۶:۰۰ صبح عازم منطقه کو.روبار و محل حادثه شدند.

 

کوهنوردان در منطقه کوروبار توقف و به چند گروه مجزا برای کاوش تقسیم شدند . عملیات جستجو با نظم و ترتیب شروع و پس از ساعاتی تلاش بی وقفه ، پیکر پاک عزیز از دست رفته نمایان شد .

لحظات منقلب کننده ای بود ، موفقیت با یک خداحافظی متحیرانه و دور از انتظاری که کوهنوردان و دوستانش با زنده یاد مجتبی در خلوت کوهستان وحشی داشتند.

 

گروه کوهنوردی کادوسیان تالش در گذشت همنورد جوان گیلانی، مجتبی قناعت شعار براثر حادثه بهمن لاسه سر – ماسوله را به خانواده گرامی ایشان و خانواده بزرگ کوهنوردی گیلان و ایران تسلیت می گوید و صبر و بردباری برای خانواده زنده یاد آرزومند است.

۱۱۰ کوهنورد گیلانی و تنی چند از کوهنوردان شهر نوشهر در این فراخوان حضور به امر رساندند.

فرشاد عظیمی _ غلامرضا ابروش _ کریم فتحی _ فرشاد ترابی _ فرشاد قلی پور _ عسگر غنی زاده _ احمد علیزاده _ مبین ولد بیگی _ امین فتحی ، از گروه کوهنوردی کادوسیان تالش در این راه گام نهادند،خدا همواره حافظ کوهنوردان باشد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.